pondělí 14. května 2012

Co si neuděláš, to nemáš...

Tímhle hesle bych se asi měla začít řídit, a zcela vážně. Vím, že těhotenství není nemoc a nemám pocit, že bych se měla jakkoliv omezovat. Ne že bych byla nadšená z pravidelných lékařských prohlídek, ale beru je jako nutnost s informační hodnotou, že z Pišišvora bude krásné a zdravé miminko. Předpokládala bych tedy, že o možnosti zjistit vývojové vady miminka už v období mezi 11. a 14. týdnem mě bude můj doktor informovat. Neinformoval. A asi bych to nechala být, kdyby mě kamarádka nevyburcovala tím, že jde o důležité vyšetření na které bych fakt měla jít.

Napjala jsem tedy poslední zbytky zdravého rozumu a všechny síly a začala obvolávat odborná pracoviště, kde vyšetření dělají. Podařilo se mi sehnat volné místo až na pátý pokus. Není divu, když objednací lhůty jsou 4 - 6 týdnů.

Ale povedlo se, ve čtvrtek se půjdu podívat do Podolí jak Pišišvor roste a jestli se dobře vyvíjí. Každopádně jsem na příště poučená a budu si dopředu hlídat všechny termíny co kdy mám stihnout. Hlavně že jsem dostala vitamíny :)

Daleen

Žádné komentáře:

Okomentovat