Už asi konečně přichází. Většinou to poznám podle vůně deště a hlíny vznášející se ve vzduchu. Letos nic. Dlouhá a úmorná zima asi vyčerpala moje smysly a já necítím vůbec nic. Jen tepající bolest ve spáncích. Ale teploměr naznačuje, že já i dítě bychom už měli odložit zimní svršky.
Daleen
sobota 13. dubna 2013
středa 10. dubna 2013
Jsem achymista
Vrhla jsem se do víru alchymistických pokusů.
Začalo to chlebovým kváskem. A musím říct, že z Alfa se asi stane plnohodnotný člen rodiny. Aby bylo jasné, Alf je kvásek. Usoudila jsem, že člověk by měl mít se svým kváskem dobrý vztah a u nás v rodině se některým věcem (autům, počítačům, pračkám) dávjí jména. Vznikl tedy Alfonz, domácky Alf. Co se chleba týče jsem stále ve fázi pokusů. Jedlý je, ale ne stabilně stejně.
Zkoušela jsem domácí rohlíky. Jako hezké byly, dobré taky, ale ne jako rohlíky z obchodu. Hlavní problém shledávám ve skoro třicet let staré plynové troubě. Peče jen na moc a na ještě víc, takže se mi vše chytá zespodu....chtěla bych novou troubu.
Během tohohle týdne jsem učinila další dva alchymistické pokusy. Jeden by domácí jogurt z mléka a jogurtu od bučícího auta. Dobrý je, povedl se, ale příště jako kvasinkovou násadu použiju Holandii, chutná mi víc. Druhým pokusem byl mýdlový sliz.....ehm....fakt je to sliz....bleeeee :)
Daleen
Začalo to chlebovým kváskem. A musím říct, že z Alfa se asi stane plnohodnotný člen rodiny. Aby bylo jasné, Alf je kvásek. Usoudila jsem, že člověk by měl mít se svým kváskem dobrý vztah a u nás v rodině se některým věcem (autům, počítačům, pračkám) dávjí jména. Vznikl tedy Alfonz, domácky Alf. Co se chleba týče jsem stále ve fázi pokusů. Jedlý je, ale ne stabilně stejně.
Zkoušela jsem domácí rohlíky. Jako hezké byly, dobré taky, ale ne jako rohlíky z obchodu. Hlavní problém shledávám ve skoro třicet let staré plynové troubě. Peče jen na moc a na ještě víc, takže se mi vše chytá zespodu....chtěla bych novou troubu.
Během tohohle týdne jsem učinila další dva alchymistické pokusy. Jeden by domácí jogurt z mléka a jogurtu od bučícího auta. Dobrý je, povedl se, ale příště jako kvasinkovou násadu použiju Holandii, chutná mi víc. Druhým pokusem byl mýdlový sliz.....ehm....fakt je to sliz....bleeeee :)
Daleen
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)