Už asi konečně přichází. Většinou to poznám podle vůně deště a hlíny vznášející se ve vzduchu. Letos nic. Dlouhá a úmorná zima asi vyčerpala moje smysly a já necítím vůbec nic. Jen tepající bolest ve spáncích. Ale teploměr naznačuje, že já i dítě bychom už měli odložit zimní svršky.
Daleen
Žádné komentáře:
Okomentovat