sobota 13. dubna 2013

Jaro

Už asi konečně přichází. Většinou to poznám podle vůně deště a hlíny vznášející se ve vzduchu. Letos nic. Dlouhá a úmorná zima asi vyčerpala moje smysly a já necítím vůbec nic. Jen tepající bolest ve spáncích. Ale teploměr naznačuje, že já i dítě bychom už měli odložit zimní svršky.

Daleen

Žádné komentáře:

Okomentovat