úterý 10. července 2012

Na mrtvém bodě

Připadá mi, že jsem uvízla na mrtvém bodě.

Je mi dobře. Ráno vstanu. Jdu do práce. Něco dělám, snažím se něco dělat, předstírám že něco dělám. Jdu domů. Uvařím, trošku pouklízím, případně jdu s Laryňákem cvičit. A jdu spát. Každý den to samé.

Šla bych se někam projít, vykoupat se, plácnout se k vodě, na výlet, na příjemnou večeři. Ale nějak nemám energii ani náladu.

Daleen

Žádné komentáře:

Okomentovat