středa 3. října 2012

Za zvuků zpěvů velryb

se obracím v posteli. Začínám si připadat jako medicimbal. Břicho se mi začíná dostávat z fáze roztomilé těhotenské bříško do fáze obří těžký balón. Je to pořád krásné a moc si o užívám, ale po pravdě hůř se s tím pohybuje.

Začínám se těšit až bude malý venku a pevně věřím, že se umoudří, otočí hlavičkou dolu a vyleze přirozenou cestou. Představa plánu B mě netěší.

Daleen

Žádné komentáře:

Okomentovat